Toyga Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toyga Clup

forum işte...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Alexander Rybak - Fairtayle

3 posters
YazarMesaj
piSİkoLİa.
Admin
piSİkoLİa.

Alexander Rybak - Fairtayle Empty
MesajKonu: Alexander Rybak - Fairtayle   Alexander Rybak - Fairtayle Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 5:58 pm

Years ago, when I was younger
-Yıllar önce, ben gençken
I kind a liked, a girl I knew
-Bir kızı sevdim
She was mine and we were sweet hearts
-O(kız) benimdi ve sevgiliydik
That was then, but then it's true
-Öyleydi, bu doğru
I'm in love with a fairytale
-Bir peri masalına aşığım
Even though it hurts
-Canımı yakmasına rağmen
Cause I don't care if I lose my mind,
-Aklımı kaçırsamda umrumda değil
I'm already cursed
-Zaten lanetlenmişim ben

Every day we started fighting
-Her gün, kavga etmeye başladık
Every night we fell in love
-Her gece, aşık olduk
No one else could make me sadder
-Kimse beni üzemez
But no one else could lift me high above
-Kimse beni göğe çıkaramaz(memnun edemez)
I don't know what I was doing
-Ne yaptığımı bilmiyorum
When suddenly we fell apart
-Aniden ayrıldığımız zaman
Nowadays I cannot find her
-Bugünlerde ona ulaşamıyorum
But when I do we'll get a brand new start
-Yepyeni bir başlangıç yapmamızı kabul ettiğimde
I'm in love with a fairytale
-Bir peri masalına aşığım
Even though it hurts
-Canımı yakmasına rağmen
Cause I don't care if I lose my mind,
I'm already cursed
-Zaten lanetlenmişim ben

She's a fairytale yeah
-O(kız) bir peri masalı
Even though it hurts
-Canımı yakmasına rağmen
cause I don't care if I lose my mind,
I'm already cursed
-Zaten lanetlenmişim ben
https://toygaforum.yetkin-forum.com
yamuKemani
Admin
yamuKemani

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak - Fairtayle   Alexander Rybak - Fairtayle Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 11:12 am

ayRıca çocuk hakkınDa kısa biR biLqi weRiim Very Happy 13 Mayıs 1986 yılında Sovyetler Birliği’nde dünyaya gelmiştir. Daha sonra 4 yaşındayken ailesiyle birlikte büyüyüp yaşadığı Norveç’e taşınmıştır. Rybak, 5 yaşından beri enstrüman çalmaktadır, şu anda da hem piyano hem de keman çalmaktadır. Ailesi de sanatçı olan Alexander’ın annesi Natallia Valiantsinauna Rybak ünlü bir piyanisttir. Babası Ihar Aliaksandravich Rybak da Norveç’te çok tanınan bir kemancıdır. Alexander “Eğlendirmeyi her daim sevdim ve bu bir şekilde sanki benim ilahi görevim” demiştir. Alexander şu anda Norveç’in başkenti Oslo’nun dışındaki Nessoden bölgesinde yaşamaktadır.
Rybak, hayli saygın bir ödül olan Anders Jahres ödülü ile 2004 yılında ödüllendirilmiştir. Norveç’in Popstar yarışması sayılan Idol: Jakten på en superstjerne (İdol : Bir süperstar aranıyor) yarışmasına katılmıştır ve yarı finale kadar çıkmayı başarmıştır. 2006 yılında NRK (Norveç Devlet Televizyonu) tarafından düzenlenen Kjempesjansen adlı yetenek yarışmasını kendi şarkısı olan Foolin ile kazanmıştır. Alexander ayrıca a-ha grubunun solisti Morten Harket ve Arve Tellefsen gibi isimlerle çalışmıştır. 2007 yılında bir Oslo Nye Teater yapımı olan Fiddler on the Roof (Damdaki Kemancı) müzikalinde kemancıyı oynamıştır. Buradaki rolü sayesinde Heddaprisen ödülünü kazanmıştır. Grete Salomonsen’in yönettiği Yohan adlı filmde Levi rolünde yer almıştır ve tanınmış model Aylar Lie ile oynamıştır.
yamuKemani
Admin
yamuKemani

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak - Fairtayle   Alexander Rybak - Fairtayle Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 11:21 am

Fairytale şarkısı kazara geçen yaz yazılmış. Bir dağın zirvesinde otururken kemanıyla bestelemiş. Rybak'ın anne ve babası genç yıldızı daha 5 yaşındayken keman çalmaya zorlamış. İlk önceleri bundan pek memnun kalmasa da zamanla keman hayatının bir parçası olmuş. Rybak 17 yaşına kadar hiç şarkı söylememiş. Şarkı söylemeyi ilk kez kızları etkilemek için söylemiş. Kendisine domates fırlatılmadığı sürece şarkı söylemenin paha biçilemez bir duygu olduğunu düşünüyor. Rybak yoğun çalışmaların ardından rahatlamak için bilgisayar oyunlarına sarılıyor. Nintendo'da Mario Galaxy ve Twilight Princess oynayan genç şarkıcının X-box'ta oynamayı en çok sevdiği oyun ise GTA 4. En büyük hayallerinden biri de yeni bir bilgisayar oyununa katkıda bulunmak. Hard Rock dinlemeyi seviyor.
Müzik türü : Pop, Halk ve Klasik Batı müziği
Uğraş(lar)ı : Şarkıcı, Aktör, Kemancı, Besteci, Piyanist
Enstrümanları : Vokal, Keman, Piyano
king
Görkem

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak - Fairtayle   Alexander Rybak - Fairtayle Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 9:16 pm

Dandik bir şarkı.
piSİkoLİa.
Admin
piSİkoLİa.

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak - Fairtayle   Alexander Rybak - Fairtayle Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 1:20 pm

Very Happy senın için ajdarın yerini tutmaz tabi Very Happy
https://toygaforum.yetkin-forum.com
Görkem

MesajKonu: Geri: Alexander Rybak - Fairtayle   Alexander Rybak - Fairtayle Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 9:37 pm

Ajdarla işim olmaz , olmayacağı gibi bu aleksandır ribak mıdır raybak mıdır nedir bu adamla da olmaz.
İlla kaliteli müzik dinleyeceğim diyorsanız; https://www.youtube.com/watch?v=Iwt2ISELd_s

Alexander Rybak - Fairtayle
1 sayfadaki 1 sayfası